Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Kindvriendelijk Speelzaal | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador Águas de Lindóia appartementen hebben uitzicht over het zwembad en liggen op een steenworp afstand van het Zequinha de Abreu Bos. Bij dit appartement kunnen gasten loungen bij een zwembad of een bezoek brengen aan het Adhemar de Barros Plein, dat op 5 minuten wandelen ligt.
Het appartement is op 500 meter afstand van Igreja Cristo Rei en Fontein ligt op 350 meter. Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartementen zijn op 4 km van de Portal da Cidade genesteld.
Deze accommodatie biedt een complete keuken.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
- Lift
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Fitnesscentrum
Kamervoorzieningen
- Speelzaal
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartement.
Als gasten bij Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartement verblijven, kunnen ze de belangrijkste bezienswaardigheden van Águas de Lindóia bezoeken, Igreja Cristo Rei (500 m) en de Portal da Cidade, gelegen op 4 km afstand. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartement?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartement. - ❓
Heeft Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartement een eigen zwembad?
Ape 62 Na Praca - Piscina, Sauna E Elevador appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.